Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Diss]Noroxor2433 vs aprzestan


Taki KaWai<3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zgłaszam się .

 

Jaki temat

 

no i zaczynaj :)

05579026465146431726.png

Odpalę blanta z ranka, bo pierdole świat cały,

Jedno jest pewne, nigdy nie odbierze mi wiary.

Za bardzo wierze, stary, w siebie, jak egoista,

Bo wierzyłem raz w kogoś i ta wiara już prysła,

Moderatorzy to Kur*yy na tym forum ! JebaN* pacany lat 10 i daja tylko warny buhahha jeb*ć psy ! Możecie mi zrobić loda :)

Opublikowano

Normalnie jedziemy po sobie, tylko nie po rodzicach :/

 

Wiem że patrzysz na mnie jak wrak
Za każdym spojrzeniem maleje twój ptak
Otwórz oczy pod siebie spójrz
Coś pięknego zjebany rój
Świat ten nie jest bardzo zły
Pozwól sobie nadgryść i żryć
Tak wiele jeszcze tego masz
Tak wiele zębów mamie dać
że to przeznaczenie twe
kutasa odgryść se
by całe życie żarcia chcieć
to i w śmietnikach chciało się zreć
Od teraz patrzysz inaczej na świat
Na każde jedzenie ochote masz
że to przeznaczenie twe
kutasa odgryść se
Przeróbka króla szamanów, lool


427571487345508569248.jpeg

Potrzebujesz Pomocy?Pisz śmiało PW

 

Opublikowano

Kiedy ja zaczynam diss to ty masz juz gacie pelne
Nie wiesz co to hit, po chuj piszesz te brednie
Nie umiesz dissowac i wpadasz w nagla depresje
Pocisne cie jak gowno i przedemna uklekniesz
Jestes kurwa , szmata i obciagasz psu brata
Wszyscy wiedzą juz na dzielni ze jestes jak chuj powszedni
Koniec rymow zero zlosci jebie ciebie po calosci
Zacznij lepiej pisac bajki bo przy dissach walisz strajki
Grunt sie wali pod nogami musisz sie wyzalic
Teraz koniec rymowanki idz se pogladaj bajki
albo skoncz te farmazony bo jestes taki popierdolony.


Poprawione :) zapraszam do oceninia :)

05579026465146431726.png

Odpalę blanta z ranka, bo pierdole świat cały,

Jedno jest pewne, nigdy nie odbierze mi wiary.

Za bardzo wierze, stary, w siebie, jak egoista,

Bo wierzyłem raz w kogoś i ta wiara już prysła,

Moderatorzy to Kur*yy na tym forum ! JebaN* pacany lat 10 i daja tylko warny buhahha jeb*ć psy ! Możecie mi zrobić loda :)

Opublikowano

'Koniec rymow zero zlosci jebie ciebie po calosci" :D uwielbiam

 

Nawet teraz mogę zagłosować na : aprzestan ^^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...